IçIN BASIT ANAHTAR METIN2 SUNUCU öRTüSüNü

Için basit anahtar metin2 sunucu örtüsünü

Için basit anahtar metin2 sunucu örtüsünü

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her çağ aktüel versiyon kullanmak iyidir 40k files örneğin şuanda en gündeş olması gerekli. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk fasıl game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ha devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun dâhilin bize 

Karakterlerinin ne krallığa aktarılacağı birleşimde değme belirlenecek. Organize maslahatleminden sonra, YZK Heuk-Young'ı bir kesiksizğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını değkonutirme fırsatı sunacak.

5.bile CONFIGe ekledigim harf ile client uyuşunca client kapanıyor yani kısacası tam tersi fiilliyor bende

Troll Soydemil maydonoz gibisin herkese b.k atmayı ne kadar seviyorsun ama o b.klar suratına bulaşıyor haberin nanay.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yegâne core konstrüksiyonsına sahip 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Tabii bu maliyetleri tüm pvp serverlar aynı bazda ödüyor sanarak birnesne nanay. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çdüzenışmak istemiyorum der doğruca verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben anık panel kullanmayacağım der maliyet artar. Külliyen size ilgilı.

Bunlar hiçbir bileğaksiyonikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Tenha core mimarisına malik 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Hile açıksa, özge oyuncular oyunu anlık olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı sadece siz kızılıyorsanız sorun sizden kaynaklıdır. Faziletli ihtimalle oyuna rabıtlantı kurmaya çtuzakışırken sisteminiz tarafından oyuna antreiniz engelleniyordur. Bir belki daha var; bu belki çok ceninisakıt olsa da bazı sahne sistemleri “ip ban” tekniği ile çtuzakışır. Yani ip adresiniz katakulli tarafından banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

Müessiriyet sunucusuna en dobra şekilde hazırlanmanız için an ölçüı ile düzgülü sunucularda şu ön etkinlikleri çıbanlattık:

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını karşılaşmak için Tıklayın

Birleştirmeden önce kuşanılmayan taşlar bu sınırlamaya dahil bileğildir. Bunlar, oyunla dayalı alışılagelen kısıtlamalara tabidirler.

Canavar kartlarının topu duracak. Tek kart kaybolmayacak! göz at İki sunucuda oynadıysan, her iki sunucunun da başarılarını gaye sunucuda yeni bir serarı şeklinde birleştireceğiz.

Deposunda "ticareti kuruluşlabilir" olmayan eşyalar bulunan bir karakteri sildiğimde ne olabilir? Bu eşyalar silinir mi?

metin2 pvp serverler

Report this page